LEKCJE ŚPIEWU

 

LEKCJE INDYWIDUALNE DLA DZIECI I MŁODZIEŻY W WIEKU 7-14 LAT​

Twoje dziecko lubi śpiewać?
Chcesz zapewnić mu radość i zabawę poprzez rozwój muzyczny?
A może chcesz je przygotować do konkursu, castingu, koncertu lub egzaminu i  zmniejszyć stres przed publicznym występem?
Pamiętaj, że profesjonalną opieka wokalna to podstawa,  a dobrze dobrany repertuar ma wpływ na charakter dziecka.

Witaj w moim świecie 🙂

Na profesjonalnej scenie muzycznej w Polsce i nie tylko pracuję od ponad 17 lat.  W swoim dorobku mam występy na najważniejszych festiwalach w kraju m.in Krajowym Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, festiwalu w Sopocie,  w polskim finale  preselekcji  konkursu Eurowizji  oraz częsty udział w programach rozrywkowo –muzycznych m.in. Jaka to melodia,  Halo Polonia, Wakacyjna trasa TVP2 , DDTVN,  PNŚ, Sylwester Marzeń i wiele innych. Przez te wszystkie lata zaśpiewałam setki koncertów podczas których zdobyłam ogromne doświadczenie. Posiadam również wykształcenie pedagogiczne.
Zaczynałam w wieku 8 lat i dzięki kształceniu przez doświadczonych nauczycieli rozwijałam swój talent.

Śpiew to nie tylko zawód, to pasja, miłość i nieustanne dostarczanie pięknych emocji drugiemu człowiekowi. To terapia i lek na wszystko. Chciałabym móc przekazać twojemu dziecku tę radość i zaszczepić miłością do śpiewania.

Skala głosu dziecka jest dosyć ograniczona, a więc kluczowe jest tutaj dostosowywanie tonacji do naturalnej skali oraz odpowiednie zakwalifikowanie,  a następnie pokazanie  swojemu podopiecznemu jak w sposób naturalny i bez wysiłku używać głosu. Nie ma nic gorszego jak krzyk i naśladowanie maniery wokalnej ulubionej wokalistki Twojego dziecka.

Pierwsza lekcja (online)
to krótki wywiad z uczniem, aby określić potrzeby, cele, motywację, a następnie bardzo szybko od słów przejść do konkretnych działań.
Przy stałej współpracy zajęcia odbywają się min. raz w tygodniu, więc jest to idealna okazja do sprawdzenia motywacji twojego dziecka 🙂

Chcesz poznać szczegóły? Zapraszam do kontaktu!

Wypełnij formularz – kliknij

lub wyślij e-mail na: management@kasianova.pl